ההבדלים בין צמחיה מלאכותית לצמחיה חיה

ישראלים רבים בשנים האחרונות מכירים בזכותם של הצמחים להפוך את חלל הפנים וחלל החוץ של כל בית או מבנה עסקי לנעים הרבה יותר. יחד עם זאת לרוב הישראלים אין את הפריבילגיה של זמן לטיפול עציצים חיים או בהקמת גינה יש מאין בחצר הבית שלהם. בדיוק מסיבה זו עולה שוב ושוב הצורך של בעלי בתים ועסקים לפנות לעזרתם של צמחים מלאכותיים על מנת לשלב את היתרונות של שני העולמות יחדיו. אבל מה בדיוק ההבדל בין צמחים מלאכותיים לבין צמחים חיים, כל זאת בכתבה הבאה.

 

ארבעה הבדלים בין צמחייה מלאכותית לצמחייה חיה

 כאשר מסתכלים על ההבדלים בין צמחים מלאכותיים לבין צמחים חיים ניתן לחלק אותם קטגוריות מרכזיות:

  1. עלויות – בדרך כלל אם אתם מגיעים למשתלה הקרובה לבית שלכם ורוצים לרכוש צמחים חיים, אתם תשלמו עליהם סכומים שנראים לכם פעוטים יחסית. מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים לפני שמתחילים בבחירת האלמנטים לבית. ראשון העלות של צמחים מלאכותיים ושל מצחים חיים היא כמעט אותה עלות, אך בפועל, הצורך לחדש כל הזמן את הצמחים החיים הופכת את התחזוקה של גינה חיה ליקרה הרבה יותר. רכישה חד פעמית של צמחים מלאכותיים מאפשרת לכם לשמור על מראה הגינה או הבית שלכם זהה ויפה לאורך זמן רב.
  2. השקעה לטווח הארוך – בטווח הארוך ישנם עוד כמה וכמה גורמים שהופכים את הצמחים החיים ללא כלכליים. מלבד עלויות הרכישה החוזרות של צמחים אלו, אתם צריכים להשקיע זמן רב, כמו גם משאבים רבים על מנת לפתח את גינת הצמחים המושלמת בחצר הבית שלכם. ולמי מכם שאין את הזמן להשקיע, לא כדאי לרכוש מראש צמחים חיים. שימוש בצמחים מלכותיים מאפשר לכם כבר בפעם הראשונה לקבל גינה מושלמת, נטולת פגמים ופורחת להפליא.
  3. מיקום – אם אתם רוצים לבחור להקים גינה צמחים חיים אתם חייבים להתייחס לפרמטרים כמו אור וצל. אם לא תעשו כך, הגינה שלכם עלולה להיות חשופה לנזקי השמש לנבול במהירות רבה הרבה יותר, למרות הטיפול המסור שלכם. לצד זאת בחירה צמחים מלאכותיים לבית שלכם מאפשרת לכם למקם את הגינה שלכם בכל נקודה בה תרצו ללא התייחסות מסוימת לאור וצל. אתם כבר לא תהיו תלויים יותר במיקום ותוכלו לבצע את הבחירות שלכם על פי שיקולי עיצוב.
  4. גיוון – בשביל ליצור את הגינה המושלמת אתם צריכים לגוון בכמה וכמה סוגים של פרחים וצמחים. אבל לטבע חוקים משלו, ולא תמיד כל סוגי הפרחים והצמחים יכולים לגדול יחד תחת קורת גג אחת. על כן, שימוש בצמחים מלכותיים מאפשר לכם ליצור גינה בדיוק על פי טעמכם האישי ללא כל חשש מנבילה או תחרות על משאבים. הצמחים המלאכותיים יכולים להתחלף בקלות לאורך עונות השנה וכך ליצור לכם מגוון רחב של מראות ונופים לאותו הבית או לאותה החצר במינימום ומאמץ ותוך דקות ספורות.

חלון עם עציצים

 

צמחייה מלאכותית שמכניסה לכם אור לבית

צמחייה מלאכותית היא צמחייה שפורחת כבר מהרגע הראשון שאתם מכניסים אותה לבית. כך גם צמחיה מלאכותית לבניין, נותנת אור וצבע לבניין כאשר נכנסים אליו, השונה מצמחים ושתילים אמיתיים, שם אתם צריכים להשקיע זמן רב לפריחתם של הניצים הראשונים, הצמחים המלאכותיים מכניסים לכם אור לבית כבר מהרגע הראשון שאתם מניחים אותם.

לא משנה אם מדובר בזר פרחים לסלון הבית, בעציץ לכניסה או בגינה פורחת שלמה, העיצוב שלכם יהיה מושלם כבר מהרגע הראשון ואת ההשקעה אתם ממש לא תרגישו בעבודת כפיים קשה וארוכה. לכן גם אתם כמו ישראלים רבים יכולים לבחור להכניס צמחייה מלאכותית לכל חדר בבית על מנת להפוך אותו למואר יותר.

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

איש מקצוע

איך לבחור נגר לבניית ארון למטבח?

בניית ארון מטבח חייבת להיעשות תוך תשומת לב מלאה לכל הפרטים הקטנים. ארון מטבח הוא בעל נוכחות עיצובית משמעותית מאוד בחלל הבית, ועליו להיות אסתטי

רכב וכוס יין

5 כללי יסוד לתורן הלילה

בתרבות הפנאי המערבית, לרבות בישראל, אלכוהול הפך לדבר שבשגרה. בילויים ויציאות רבות, בין אם למועדונים, ברים או פאבים ובין אם לטיולים, הופעות, ישיבה בפארק או

תכשיטים מעוצבים

3 יעדים רומנטיים להצעת נישואין

הצעת הנישואין היא אחד הרגעים המרגשים והרומנטיים במהלך חיינו, ואין ספק שכל אדם זוכר בדיוק היכן וכיצד היא התרחשה. כיום, כשטיסות לחו"ל הן כבר לא