חיפוש

הסדנה לעסקים שתקפיץ את הצוות ואת העסק

יש לכם עסק? אתם בטח מכירים את המשפט שאומר שמי שנשאר במקום, בעצם הולך אחורה, והדור הצעיר מוכיח זאת ובגדול. תוך שנים בודדים התרחש שינוי עצום בעולם השיווק. מפרסום במקומון, בעיתון ועל שלטי חוצות, עבר חלק גדול מהשוק לפרסום ברחבי הרשתות בכלל, וברשתות החברתיות בפרט. כל חברה או עסק שרוצים לשמור על מקומם בשוק, חייבים לדעת היכן ואיך לפרסם אותו.

 

הרשתות החברתיות

לפני 18 שנה פייסבוק נכנסה לחיינו בסערה ושינתה את פני העולם במגוון היבטים ונושאים. אחרי שנים אחדות, כשנראה היה שאין יותר לאן להתקדם, הופיעה אינסטגרם ושינתה את כללי המשחק. אחרי שהשוק התאים את עצמו לקצב של אינסטגרם, הטיק טוק קיבל את קדמת הבמה, והסחרור רק התחיל. אם אתם מכירים את הסחרור עליו אנחנו מדברים, הגעתם למקום הנכון.

סדנה לעסקים

טיק טוק

על אף שטיק טוק ידועה כאפליקציה של הצעירים, לא רק הם נמצאים בה. בינינו, כולם כבר עוברים לטיק טוק וזה רק עניין של זמן עד שהיא תהפוך למרכז השיווק והפרסום הרשמי גם בישראל. למרות כל זאת, בעלי עסקים נרתעים מלשווק את עצמם בטיק טוק מתוך רתיעה מפני הקצב המהיר והצורך בידע בעריכת סרטונים וכדומה. אנחנו כאן כדי להפוך את הטיק טוק למגרש הביתי שלכם: לאתר tia

 

סנדה לעסקים

בין אם אתם בני 20 ובין אם בני 50, הטיק טוק יכול לשמש עבורכם ככלי שיווקי נפלא שלא צורך תקציבי ענק. את כל הידע והכלים שתצטרכו תוכלו לקבל בסנדה חווייתית שתקפיץ את הצוות ואת העסק שלכם לגבהים חדשים. מעבר לצורך המקצועי ולהזדמנויות שפותח בפנינו ידע חדש, סדנה היא פעילות מגבשת ומלאת עניין שמוסיפה לאווירה הטובה במשרד.

סדנה לעסקים

זה לא הגיל זה התרגיל

כשאתם מדפדפים בטיק טוק ונתקלים בסרטונים מגניבים שמפרסמים עסקים, אתם בטח חושבים שעומדים מאחוריהם ילדים בני 17. הרשו לנו לגלות לכם ולומר שאתם כנראה טועים, הטיק טוק שוב מוכיח שהגיל הוא רק מספר. כשלומדים איך, כמה ומתי לעבוד ולשחק ברחבי הרשת החברתית, הכול אפשרי ובכל גיל.

 

ידע הוא כוח

אם אתם מעוניינים לשווק את עצמכם, את החברה או העסק שלכם, ככל שתחזיקו בידע ובשיטות עבודה, כך יגדלו סיכויי ההצלחה שלכם. ההיכרות עם עולמות מגוונים מאפשרת לחלק את תקציב השיווק למספר מקומות, בצורה שתחזיר את ההשקעה וגם תכפיל את הרווחים במהירות. אם אתם מבינים עסקים ונושמים פרסום, טיק טוק לא יכולה להישאר מחוץ לגבול שלכם.

 

לסיכום

אם אתם רוצים להרחיב את אפשרויות השיווק של העסק שלכם, אתם חייבים לכבוש גם את טיק טוק. הרשת החמקמקה של הצעירים יכולה לשרת אתכם ולהרים את העסק שלכם לגבהים חדשים. כל שתצטרכו הוא לרכוש את הכלים והידע בסדנה מיוחדת שתעניק לכם הרבה מעבר לציפיות. אל תישארו מאחור, בואו ללמוד את הטריקים שיריצו אתכם קדימה!

סדנה לעסקים

אולי תאהבו גם את