חיפוש

מעדן לכלבים – הכירו את השימורים לכלבים

לא רק אנחנו בני האדם צריכים להתפנק על מאכלים טעימים, גם לכלבים מגיע! עם העובדה הזו אנו פותחים את המדריך הנוכחי שהוא המדריך ה – 3 במספר שנכתב כחלק מסדרת מדריכים מקיפה שנוגעת למזון מומלץ לכלבים. אנו ממליצים לכם, בעלי כלבים יקרים, לקרוא את המדריך הנוכחי בעיון רב. שכן, הוא צפוי להציג בפניכם את המעדנים שהכלבים שלכם ישמחו לקבל.

 

רגע, איך אנחנו יודעים מהי ההעדפה של הכלבים שלכם?

סביר להניח שאתם תוהים איך אנחנו יודעים בכלל מה ההעדפה של הכלבים שלכם. הרי אתם בטח סוברים שלכל כלב יש את ההעדפות שלו. אז תופתעו וודאי לשמוע שיש טעמים שכל כלב באשר הוא ישמח לקבל. יצאנו לבדוק מהם הטעמים הללו תוך שאנו שולחים סקר שכתבנו בנושא. הסקר הועבר אל מעל ל – 100 בעלי כלבים שציינו מהם שימורי הכלבים שנטרפים אצלם בבית. לא נלאה אתכם בפרטים, רק נציין כי מצאנו די בקלות שמרבית הכלבים מעדיפים שימורים מסוימים מאוד.

 

תכירו את השימורים לכלבים שהגיעו אל המקום ה – 1 : מונג שימורים מונו פרוטאין ברווז

אנחנו לא רוצים להישמע מוזרים, ובכל זאת, אנו מוכרחים לומר כי די נהיינו רעבים כשקראנו על השימורים שהגיעו אל המקום הראשון. מדובר בעצם בקופסת שימורים לכלבים בטעם ברווז. אתם וודאי מצליחים להבין למה הם הגיעו אל המקום המכובד הזה. אם לא הצלחתם להבין בעצמכם, אז נגלה לכם שכלבים אוהבים מאוד ברווז. שכן, זהו טעם שלא נפוץ במאכלים היבשים שניתנים להם במרבית המקרים.

 

תכירו את השימורים לכלבים שהגיעו אל המקום ה – 2 : מונג שימורים פרוטאין הודו

אנחנו לא צריכים להגיד דבר, אתם כבר רואים שיש מותג אחד מנצח. מרבית הכלבים בוחרים לקבל מונג אוכל לכלבים. אם תשאלו אותנו מה הסיבה לכך, אנו נאמר לכם ללא היסוס שמדובר בטעמים המנצחים שלהם שקשה למצוא בחברות אחרות. שימורים אלו הם איכותיים ביותר ומכילים בשר הודו שמגיע במרקם פטה שאהוב על הכלבים. זוהי תוספת חיונית לכל כלב, שכן, השימורים הללו מכילים כמות גדולה של פרוטאין שחשוב לחיזוק הגוף והאנרגיה.

 

טיפים לבחירת שימורים לכלב

רגע לפני סיום אנו רוצים למסור לכם טיפים שכדאי שתכירו רגע לפני שתצאו לקנות שימורים לכלב שלכם. עליכם לבדוק שהשימורים כוללים את התנאים הבאים:

  1. פרוטאין ברמה גבוהה
  2. טעמים מיוחדים שלא קיימים באוכל שהכלב שלכם מקבל ביום יום
  3. כמות סבירה של פחמימות

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר מקרוב את מעדני השימורים שהכלבים שלכם יאהבו. כעת, כשיש לכם את המידע, נותר לכם רק לבחור את השימורים המתאימים ולפנק את הכלב שלכם במקסימום בריאות. נאחל לכם שתבחרו נכון ושיהיה לכלב שלכם בתיאבון. להתראות במדריך הבא!

כלב יושן

 

אולי תאהבו גם את