ניקוי ספות

ספה היא אחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר בכל בית, אך בתחזוקה לא נכונה אנו עלולים למצוא את עצמנו מוציאים אלפי שקלים על ספה חדשה. כיצד להימנע מכך ואיך ניתן לפתור את הבעיה?

בחירת ספה

כל אדם יודע כי אחת הבחירות החשובות ביותר במעבר לדירה חדשה או אפילו שיפוץ ושדרוג של הדירה קיימת, טמון בבחירת הרהיטים. בחירת ספה מתאימה לבית היא אחת הבחירות הקריטיות ביותר שאנו עושים, ולא בכדי. היא טומנת בחובה שיקולים רבים כגון הגודל הרצוי, איכות הבד והטקסטורה, כמו גם האם הספה תתאים לאורך החיים בבית? לא משנה מהו הסטטוס המשפחתי,  כאשר מדובר בספות, פריט הריהוט הבסיסי ביותר אשר מצוי בכל בית בישראל, מדובר באחת ההחלטות הכי כבדות משקל שאנו לוקחים משני טעמים מרכזיים: ראשית, לרוב מדובר ברהיט יקר ערך אשר עלותו בדרך כלל נעה בין מאות לעשרות אלפי שקלים, תלוי בסוג הספה אשר נבחרה וגם כי מדובר ברהיט מרכזי מאוד בסלון הבית, אשר משרת את כל בני הבית.

מהן הבעיות לאחר הרכישה?

כולנו יודעים כי אחד הדברים החשובים ביותר לאחר קניית הספה טמון בתחזוקה שוטפת ובשמירה על איכות הבד, זאת לאור העובדה כי מדובר ברהיט שאיננו רק לישיבה אל מול הטלוויזיה, אלא מקום מפגש שבו נפגשים כל בני המשפחה והחברים, בו אוכלים ושותים בצוותא. על אף כי רובנו נקפיד על סדר וניקיון, כולנו מכירים את הרגע בו נשפך בטעות כוס יין או דבר מתיקה אחר, דבר שגורם לכך שהספה מתלכלכת ולצערנו, לא כל הכתמים יורדים אלא נותרים ומשאירים אותנו עם מלוכלכת. בנוסף, לאור העובדה כי אנו מנהלים אורח חיים עמוס ביותר, כמו גם התנהלות שוטפת עם ילדים או בע"ח – גורמים לבלאי של הספות אשר עלולות לגרום לכך שבמקום שהרהיט יישאר למשך שנים ארוכות, בתחזוקה לא נכונה הספה עלולה להתבלות ונצטרך שוב להוציא אלפי שקלים על ספות חדשות.

מהם הפתרונות האפשריים?

אך לא תמיד צריך למהר לקנייה של ספה חדשה: חשוב לזכור כי ניתן כיום לבצע ניקוי ספות מכל סוגי הבדים – סיננטי, בד טבעי או בדים משלובים הן באמצעות שיטות ביתיות או באופן מקצועי. לרוב, כתמים קטנים ניתן להסיר בקלות אך כאשר מדובר בכתמים עקשניים או כאשר מדובר בספות עור, להן דרוש טיפול מיוחד ומקצועי יותר, ניתן לפנות לחברת Weclean – אשר נחשבת כיום לאחת מחברות הניקיון הטובות ביותר במשק ובעלת מוניטין של שנים רבות בתחום. ברשות החברה המכשור המשוכלל ביותר וצוות מקצועי אשר ינקה היטב את כל סוגי הריפודים אשר נמצאים בביתכם בעלות אשר נעה בין 250 שקלים ועד 390 ₪ (תלוי בסוג הספה) עד שתחושו כי הספה שלכם חזרה להיות בדיוק כפי שרכשתם אותה בחנות לראשונה.

למעבר למחירון ניקוי ספות ושיטחים לחצו כאן

 

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

איש מקצוע

מתי אזדקק לטכנאי דוד שמש

אם בכל יום אתם מדליקים לזמן ממושך את הדוד שלכם ובכל זאת אין מים חמים במקלחת או שהם נגמרים באמצע יתכן ויש לכם בעיה בדוד

מה זה IRS ומה תפקידו

רשות המיסים האמריקאית ידועה גם בכינוי המפורסם IRS שהוא למעשה ראשי התיבות למילים  Internal Revenue Service – שירות הכנסות הפנים. התפקיד העיקרי והמוכר ביותר של

חצר בית פורחת

טיפוח חצר בניין משותף

פעמים רבות נוטים להזניח את חצר הבניין המשותף ונותנים דגש גדול יותר לשיפוץ  המבנה בשל חוסר בתקציב או חוסר תשומת לב. יחד עם זאת, כדי