חיפוש

ניקוי ספות

ספה היא אחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר בכל בית, אך בתחזוקה לא נכונה אנו עלולים למצוא את עצמנו מוציאים אלפי שקלים על ספה חדשה. כיצד להימנע מכך ואיך ניתן לפתור את הבעיה?

בחירת ספה

כל אדם יודע כי אחת הבחירות החשובות ביותר במעבר לדירה חדשה או אפילו שיפוץ ושדרוג של הדירה קיימת, טמון בבחירת הרהיטים. בחירת ספה מתאימה לבית היא אחת הבחירות הקריטיות ביותר שאנו עושים, ולא בכדי. היא טומנת בחובה שיקולים רבים כגון הגודל הרצוי, איכות הבד והטקסטורה, כמו גם האם הספה תתאים לאורך החיים בבית? לא משנה מהו הסטטוס המשפחתי,  כאשר מדובר בספות, פריט הריהוט הבסיסי ביותר אשר מצוי בכל בית בישראל, מדובר באחת ההחלטות הכי כבדות משקל שאנו לוקחים משני טעמים מרכזיים: ראשית, לרוב מדובר ברהיט יקר ערך אשר עלותו בדרך כלל נעה בין מאות לעשרות אלפי שקלים, תלוי בסוג הספה אשר נבחרה וגם כי מדובר ברהיט מרכזי מאוד בסלון הבית, אשר משרת את כל בני הבית.

מהן הבעיות לאחר הרכישה?

כולנו יודעים כי אחד הדברים החשובים ביותר לאחר קניית הספה טמון בתחזוקה שוטפת ובשמירה על איכות הבד, זאת לאור העובדה כי מדובר ברהיט שאיננו רק לישיבה אל מול הטלוויזיה, אלא מקום מפגש שבו נפגשים כל בני המשפחה והחברים, בו אוכלים ושותים בצוותא. על אף כי רובנו נקפיד על סדר וניקיון, כולנו מכירים את הרגע בו נשפך בטעות כוס יין או דבר מתיקה אחר, דבר שגורם לכך שהספה מתלכלכת ולצערנו, לא כל הכתמים יורדים אלא נותרים ומשאירים אותנו עם מלוכלכת. בנוסף, לאור העובדה כי אנו מנהלים אורח חיים עמוס ביותר, כמו גם התנהלות שוטפת עם ילדים או בע"ח – גורמים לבלאי של הספות אשר עלולות לגרום לכך שבמקום שהרהיט יישאר למשך שנים ארוכות, בתחזוקה לא נכונה הספה עלולה להתבלות ונצטרך שוב להוציא אלפי שקלים על ספות חדשות.

מהם הפתרונות האפשריים?

אך לא תמיד צריך למהר לקנייה של ספה חדשה: חשוב לזכור כי ניתן כיום לבצע ניקוי ספות מכל סוגי הבדים – סיננטי, בד טבעי או בדים משלובים הן באמצעות שיטות ביתיות או באופן מקצועי. לרוב, כתמים קטנים ניתן להסיר בקלות אך כאשר מדובר בכתמים עקשניים או כאשר מדובר בספות עור, להן דרוש טיפול מיוחד ומקצועי יותר, ניתן לפנות לחברת Weclean – אשר נחשבת כיום לאחת מחברות הניקיון הטובות ביותר במשק ובעלת מוניטין של שנים רבות בתחום. ברשות החברה המכשור המשוכלל ביותר וצוות מקצועי אשר ינקה היטב את כל סוגי הריפודים אשר נמצאים בביתכם בעלות אשר נעה בין 250 שקלים ועד 390 ₪ (תלוי בסוג הספה) עד שתחושו כי הספה שלכם חזרה להיות בדיוק כפי שרכשתם אותה בחנות לראשונה.

למעבר למחירון ניקוי ספות ושיטחים לחצו כאן

 

אולי תאהבו גם את

ספה
ניקוי ספות בד

ספות בד הן הפריט הדומיננטי והחשוב ביותר בבית, זאת שהן מיועדת  לשלל צרכים – הן לישיבה, אכילה, צפייה בטלוויזיה או סתם הירגעות אחרי יום עבודה ארוך. הסלון הוא לב הבית ונמצא בשימוש יום יומי אשר דורש תחזוקה שוטפת.

קראו עוד »
שואב אבק
ניקוי ריפודים – טיפים

פעולה של ניקוי ספות היא פעולה אינטגרלית אותה אנו מבצעים על בסיס יום יומי או שבועי, אולם רבים תוהים לעצמם מדוע הם עדיין לא מצליחים להסיר את הכתמים העקשניים שנוצרו על גבי הספה

קראו עוד »
ספה וכריות
ניקוי ספות – מחיר ללא תחרות

פעולה של ניקוי ספות היא ללא ספק אחת מפעולות הניקיון הכי פחות אהובות על הקהל הישראלי, ולא בכדי. לאור העובדה כי כמעט בכל בית יש מספר ספות, נדרשות מספר פעולות על מנת לבצע ניקוי יסודי של הספות אולם לרוב מדובר בפעולה אשר לא ניתן להשלים אותה באופן היסודי ביותר

קראו עוד »