חיפוש

הגעת למצב של פשיטת רגל? כדאי שתכיר את גלעד נרקיס עורכי דין!

פשיטת רגל זה מצב שאף בעל עסק או בעל מקצוע לא היה רוצה להגיע אליה. אך אם כבר מגיעים לסיטואציה כזו, מוטב שיהיה איש מקצוע בסביבה, עורך דין מנוסה, שילווה את התהליך ויעזור לצאת ממנו. גלעד נרקיס הוא בדיוק האיש שאתם מחפשים וצריכים במצב כזה. פשיטת רגל מוגדרת כמצב בו אדם לא יכול לעמוד בחובות שלו.

מצב בו הוא נושא חובות הגדולים מסך הנכסים, כסף ורכוש שעומדים לרשותו. אדם המגיע לפשיטת רגל, מוצא את עצמו בסיטואציה שבה אין היתכנות כלכלית אמיתית שתאפשר לו להחזיר את חובותיו. לכן הוא צריך להכריז על עצמו כפושט רגל ולהגיע להסדר חובות עם הנושים להם הוא חייב. הסדר זה מגן עליו מפני פעולות משפטיות שונות מצד הנושים.

הגיע לפשיטת רגל

מה כוללת הצהרה של פשיטת רגל?

ברגע שאדם מגיע למצב בו עליו להצהיר על פשיטת רגל, למעשה כל נכסיו עוברים לידי נאמן המתמנה במיוחד לשם כך ואמור להיות אחראי על כל פעולות הכלכליות. הסיבה לכך, למנוע מצב בו אנשים שהכריזו על עצמם פושטי רגל, יבריחו נכסים, כסף ורכוש (כלומר, יעבירו אותם לידיים אחרות ואז לא יהיה ניתן לגעת בהם) וכן בשביל למנוע מצב בו הוא ממשיך להתנהל כרגיל, להגדיל את חובותיו, ללא דין וחשבון.

ברגע שבעל עסק מצהיר על פשיטת רגל, חלות עליו מגבלות שונות, בין היתר:

  • הגבלות על ניהול חשבון בנק
  • הגבלות על יציאה מהארץ
  • הגבלות על שימוש בכרטיסי אשראי
  • הגבלות על מעורבות בתאגיד

 

כל ההגבלות מבוטלות ברגע שהסדר הנושים מושלם ומבוצע, ולמעשה ברגע שהוא משלם את חובותיו ומקבל הפטר ובית המשפט לא רואה בו יותר פושט רגל. אופציה אחרת היא, שההסדר יבוטל אם יתגלה שהחייב השתמש בהסדר זה לרעה ואז אפשר לפתוח נגדו הליכים משפטיים.

הכרזה על פשיטת רגל

איך גלעד נרקיס יכול לעזור לכם?

גלעד נרקיס עורכי דין הוא אחד המשרדים הבולטים בישראל בתחום של חדלות פירעון ופשיטות רגל. צוות המשרד מתמחה בתחום וייצג בעלי עסקים ובעלי מקצוע שמצאו את עצמם בסיטואציה כזו וידעו לעזור להם לצאת ממנו בצורה הטובה ביותר.

במהלך השנים, ייצג המשרד לקוחות רבים בהסדרי חוב, בין אם זה מול הבנקים או מול נושים אחרים. המשרד גם עזר בתביעות מול הבנקים הקשורות לנושא וכן בכל מה שקשור לשיקום כלכלי אחרי פשיטת רגל.

אם מצאתם את עצמכם בסיטואציה של פשיטת רגל וחדלות פירעון, אין ספק בכלל שאתם רוצים את גלעד נרקיס והצוות שלו לצידכם, מהשלב הראשון בתהליך ועד לשלב בו בית המשפט נותן לכם הפטר וקובע שהמגבלות כבר אינן חלות עליכם ואתם יכולים לפעול באופן חופשי מבחינה כלכלית. מוזמנים ליצור קשר עם צוות המשרד עוד  היום.

עורכי דין

אולי תאהבו גם את

תאונות דרכים
מהו הגורם מספר 1 לתאונות הדרכים

תאונות דרכים הן נפוצות מאוד בכבישים שלנו, וגורמות לתוצאות פיזיות, רגשיות וכלכליות עצומות עבור המעורבים. על מנת לטפל בהן ביעילות ולהפחית את הסיכונים הכרוכים בתאונות

קראו עוד »