חיפוש

פתרונות ירוקים לתאי שירותים

המגמה היום בכל העולם היא למצוא פתרונות מתאימים להגנה על הסביבה, להישמר מזיהום יתר ומשימוש מוגבר במשאבים. לכן גם הטכנולוגיה המיועדת לחדרי שירותים מצטרפת למהפכה וכיום ניתן למצא מגוון פתרונות ירוקים לתאי שירותים.

 

לחשוב ירוק גם במקומות הכי פחות צפויים

העולם כולו מתנהל בידיעה שמשבר האקלים כבר כאן. הרצון והצורך לעבור לפתרונות יצירתיים לשימושים של כל מוצר בחיי היום יום שיהיו ירוקים יותר קיים בכל תחום. לכן אין זה מפתיע שגם בתאי השירותים יש ניסיונות והצלחות ממשיות ביצירת סביבה שתהיה ירוקה יותר ומזהמת פחות.

נכון שתאי שירותים נחשב אצל רבים כמקום שלא נעים להתעסק בו, אך למעשה כולנו מבלים שם במהלך היום, מה שהופך את תאי השירותים למקומות פוטנציאלים להפוך לכאלו שהופכים בקלות יחסית לירוקים יותר.

בנוסף המשאבים שאנו משקיעים בתאי השירותים כגון מים, מוצרי צריכה, ניקיון טואלטיקה ועוד מייצרים גם הם סיטואציות שכיום אפשר לחסוך בהם ולהימנע מצריכת יתר וניצול בזבזני של משאבים. חברת אמבין מובילה את השימוש באמצעים ופתרונות ירוקים בתאי שירותים ציבוריים וגם פרטיים, כך שתוכלו להיות ירוקים גם בשירותים.

שירותים ציבוריים

פתרונות ירוקים לתאי שירותים

אוטומציה של ברזים – הפתרון הטוב ביותר לחיסכון במים בתאי שירותים הוא השימוש בברזים חכמים אשר מזהים באמצעות עיניות או חיישנים תנועה ועל ידי כך מפעילים את הברז לזמן קצוב וכמות מים מוגבלת. בצורה זאת יש חיסכון משמעותי ביותר במים, החיסכון מגיע עד ל65-70 אחוזים מצריכת המים בברז ידני ו25-30%  בברזי לחיצה שונים.

משתנות ללא מים  – בכל פעם שאתם מורידים את המים, בין 4 – 9 ליטר מים נשטפים אל הביוב, עכשיו חישבו מה הוא החיסכון במשאבים כאשר משתנות מבוססות על טכנולוגיה ללא מים. החיסכון הוא פשוט עצום. בתאי שירותים בהם מותקנות משתנות כאלו יש חיסכון למעשה של 100% מצריכת המים.

משתנות אלו פועלות על בסיס שני סוגים, האחד מבוסס על שמן שמונע מהמים מהנוזלים המצטברים לעלות למעלה, או על בסיס טכנולוגיית אל חוזר המאפשרת ירידת נוזלים לביוב, אך מונעת עליית הריח.

פחים ייעודיים לפסולת היגיינית – פסולת של היגיינה בעיקר נשית מהווים מקור לא אחת לסתימות ביוב. הצבת פחים ייעודים לנושא יתרמו גם להפחתת הנזקים למערכת הביוב, יסיעו בשמירה על ניקיון ובהיבט הירוק, יתחילו את תהליך המיון של הפסולת בשלב המוקדם ביותר.

מתקני סבון וחיטוי אלקטרוניים – חומרי הניקיון הנשטפים אל הביוב הם מהמזיקים ביותר ומונעים לא אחת את היכולת למחזר מי ביוב אפילו לצרכי חקלאות ותעשיה, לכן כל הפחתה של שימוש בחומרי הניקיון הללו ישפרו למעשה את המצב. השימוש במתקנים האלקטרוניים מוכיח בוודאות שצריכת חומרי הניקוי פוחתת משמעותית, לא נוצר בזבוז והסביבה נשמרת נקיה יותר.

חברת אמבין מציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים העונים לכל דרישה ולכל צורך, תוך הקפדה מרבית ושמירה על הסביבה שלנו ועל המשאבים המוגבלים של הטבע.

שירותים משותפים

אולי תאהבו גם את

5 דרכים לקשט לוקר

לאחרונה אנו עדים לתופעה נרחבת שגורמת למשתמשי לוקרים רבים, לקשט את תא הלוקר שלהם בדרך יצירתית. יצאנו לבדוק מהי הסיבה שהובילה לתופעה זו והבנו שכך

קראו עוד »
נר
כמה זמן דולק נר?

נרות הם חלק בלתי נפרד מחגיגות ואירועים. בין אם מדליקים אותם על עוגת יום הולדת, בטקס דתי, או פשוט כקישוט בבית – נרות מספקים אור

קראו עוד »
4 רעיונות לעילוי נשמת
4 רעיונות לעילוי נשמת

על פי המסורת היהודית, החיים כפי שאנחנו מכירים אותם אינם מסתיימים ברגע הפטירה, כאשר הנשמה של הנפטר ממשיכה להתקיים בעולם הבא. בכדי להשפיע ולהיטיב עם

קראו עוד »
חנויות ספרים
האם חנויות ספרים ישארו בעתיד?

המדיות הדיגיטליות שואבות אותנו וגורמות לנו להתמכר אליהן. שכן, רבים צורכים היום חדשות, תרבות ורכילות דרך האינטרנט. עובדה זו הובילה אותנו לתהות לגבי קיומן של

קראו עוד »