חיפוש

אירוע מוצלח מתחיל בתכנון נכון – תכנון פעילות ליום הולדת

בשנים האחרונות הורגלנו לכך שבישראל התקבע מנהג של קיום ימי הולדת לילדים בסטנדרטים גבוהים שלא ידענו קודם לכן. חגיגת יום ההולדת מתקיימת במתחמים פרטיים כמו: מתחם V.I.P באולם באולינג, מועדון ריקודים ואירועים וכו', וזה ממשיך עם כיבוד משודרג. במקום רק ממתקים נכנסה חזק לתמונה הפיצה ולעיתים, מגדילים לעשות ומזמינים ממש קייטרינג לילדים.

מלבד זאת, חשוב להפעיל את הילדים כדי שלא ישתעממו ומזמינים קוסם, או מופע של דמות ילדים מוכרת, או מפעילת סדנאות ועוד אטרקציות כאלה ואחרות. על מנת לעמוד בסטנדרטים המעודכנים חשוב לתכנן מראש את האירוע ולהשקיע מחשבה וחיפוש אחר ההפעלות הטובות והמתאימות ביותר לאורחים הקטנים.

 

תוכן כמו מדף בסופר

הפעלות לימי הולדת ותכנים בכלל קיימים היום בשפע, מהפעלות ועד מופעים ייחודיים לפי שכבת גיל והמרחב בו יתקיים האירוע. כמות הרעיונות והפעילויות רבה ממש כמו מדף עמוס מותגים בסופר ולכן, הבחירה בדבר הנכון אינה קלה ויש להשקיע מחשבה, ולשקול בבחירתכם את כל השיקולים הרלוונטיים שמשפיעים על האירוע. מומלץ לא להתעצל ולהשקיע זמן חיפוש והתרשמות מההיצע העצום שקיים.

 

תהליך עבודה נכון בשלבים

בואו נעבור יחד על השלבים השונים שיש לעבור במהלך העבודה על תכנון האירוע.

  • מקום האירוע – ההחלטה הראשונה שכדאי לקבל היא היכן אתם רוצים לקיים את יום ההולדת, האם יהיה זה ביתכם, מועדון אירועים לילדים, אתר פעילות שמציע גם מרחב למסיבה, מזון ומשקאות, או אולי דווקא מקום מיוחד בטבע. קביעת המקום תסייע לכם להבין אילו פעילויות יתאימו לאירוע שלכם ואילו פחות.
  • מזון ומשקה – לאחר שבחרתם מקום עליכם לעסוק באוכל ובשתייה. במידה ובחרתם מקום שמספק אוכל ושתייה נשאר לכם רק להחליט על התפריט והתקציב שאתם מוכנים להשקיע בהקשר זה. במידה ומקום האירוע שבחרתם אינו מספק או כולל אוכל ושתייה אתם צריכים להחליט, האם האוכל והשתייה יהיו באחריותכם כלומר, אתם תכינו או תקנו לבד את האוכל והשתייה או שאולי תזמינו קייטרינג שמתאים לילדים.
  • עולם התוכן – השלב הבא הוא כנראה המאתגר ביותר, בחירת התוכנים לאירוע. האם ילדיכם יעדיף מופע של אמן חושים או אולי הפעלה שבה יכולים כל הילדים להשתתף. את התכנים חשוב מאוד להתאים לגילם של המשתתפים מצד אחד, ולרצונו של ילד יום ההולדת מהצד השני.
  • תקליטן – אחד הדברים שהפכו פופולריים מאוד בימי הולדת הם תקליטנים. לעיתים תקבלו תקליטן דרך מקום האירוע שבחרתם ולעיתים תאלצו להזמינו בנפרד. לפני שאתם מחליטים להזמין תקליטן בדקו היטב שזה מתאים לגיל המשתתפים ושילדכם מעוניין בכך.

 

כמו פעם רק של היום

רעיון מאוד יפה ומוצלח הוא קיום יום הולדת בסגנון של ימי ההולדת שהיו נחגגים בעבר, עם קוסם, צמר גפן מתוק, ממתקים ועוגה, רק שהפעם זה יהיה אמן חושים מעודכן, עגלת צמר גפן מתוק ממותגת שמזכירה עגלה כזאת בלונה פארק וממתקים שמקובלים היום. את העוגה ניתן להזמין ממעצבת עוגות ימי הולדת וזה יהיה מפתיע ומרגש.

 

שורת המחץ

הקפדה על תכנון מוקדם ומדויק היא הדרך הטובה ביותר להפיק אירוע יפה, נעים ובלתי נשכח. השקיעו זמן ומחשבה בכל הקשור להפעלות ותוכן ותבואו על שכרכם כשתראו את החיוך הגדול והמקסים של ילדכם באירוע.

ימי הולדת

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אולי תאהבו גם את