חיפוש

3 יעדים רומנטיים להצעת נישואין

הצעת הנישואין היא אחד הרגעים המרגשים והרומנטיים במהלך חיינו, ואין ספק שכל אדם זוכר בדיוק היכן וכיצד היא התרחשה. כיום, כשטיסות לחו"ל הן כבר לא נדירות כפי שהיו פעם, רבים מאיתנו בוחרים להציע נישואין דווקא מחוץ לארץ הקודש, היכן ששורר הניחוח המיוחד של מדינה זרה. ואכן- הצעת נישואין במדינה זרה היא בעלת פוטנציאל להיות קסומה במיוחד! אז קנינו טבעת שווה, ועכשיו אנחנו מוכנים להתקדם לתכנון הצעת נישואין עם ניחוח של חו"ל, באיזו מדינה כדאי לנו לבחור? אספנו בשבילכם שלושה יעדים שיעניקו לכם השראה.

 

הצעת נישואין בחו"ל

הצעת הנישואין טומנת בחובה התרגשות רבה, בעיקר עבור הגבר- שיודע שהיא מגיעה, וצריך להסתיר זאת על מנת להפתיע את בחירת ליבו. לאחר שבחרנו טבעת אירוסין, ורכשנו מתוך ההיצע המרשים של טבעות אירוסין דיימונד פקטורי או של רשת איכותית אחרת, נותר לנו לתכנן את כל ה"מסביב" של הצעת הנישואין. לאלו מאיתנו שרוצים להגדיל ולתכנן טיסה לחו"ל, מומלץ לעשות זאת ללא כל רמז לכך שעומדת להגיע הצעת נישואין. למעשה כל מה שצריך זה…לא לשכוח את הטבעת כשאנו טסים, ולשלוף אותה ברגע המתאים. השמים הם הגבול כשמדובר בהצעות נישואין, וחלק מהגברים לא יוותרו על הפקה גרנדיוזית גם כשההצעה מתרחשת בחו"ל! אין זה משנה כיצד נציע בחו"ל, כיוון שהדבר החשוב ביותר הוא היעד…אילו יעדים מומלצים להצעת נישואין רומנטית בחו"ל?


יעדים מומלצים להצעת נישואין

היעד הראשון שנרצה להמליץ עליו הוא כרתים שביוון. בכרתים נוכל למצוא בין היתר- כפרים קטנים בעלי אווירה משכרת, שבהם ניתן לאכול על שפת הים אוכל טרי ואיכותי, כשלצידו כוס יין…ותסכימו איתנו שזו אווירה מושלמת לשלוף טבעת ולהציע נישואין. למי מאיתנו שמעוניין בהצעה "מוזיקלית" יותר, נוכל להמליץ על וונציה- עיר תעלות המים אשר באיטליה. בוונציה נוכל בקלות לשכור משיט גונדולה שגם יזמר לנו במהלך השיט. עם תיאום קטן מראש- נוכל להיעזר בו על מנת להפתיע את בחירת ליבנו עם הצעת נישואין אומנותית ומוזיקלית במיוחד! אם אתם אנשים חובבי טבע, יש סיכוי גבוה שבחיק הטבע- תרגישו הכי בבית שאפשר. במצב כזה, נמליץ לכם לתכנן טרק באחת מהמדינות בעלות הנופים המשגעים, דוגמת גיאורגיה, טורקיה או דרום אמריקה…ושם, באמצע שום מקום- להציע נישואין. טרקים ניתן לתכנן באורך של יום, יומיים, או שבוע ויותר, וניתן לבחור במדינה קרובה או רחוקה…כך או כך- כשאנחנו בחיק הטבע הפסטורלי, התחושה משכרת חושים, ומובטח שהצעת הנישואין תהיה יוצאת מגדר הרגיל.

היכן להציע נישואין? חלקנו מעדיפים לעשות זאת בארץ הקודש, וחלקנו דווקא מקדשים את הניחוח המיוחד של מדינה זרה, המשרה עלינו אווירה משכרת של חופש. החל מכפרים פסטורליים, דרך ערים ציוריות, וכלה בחיק הטבע האלוהי- נוכל לבחור להציע נישואין בחו"ל, ולקבל חוויה שאין דומה לה.

גבר מציעה

אולי תאהבו גם את

תכשיטים מיוחדים לנשים
5 תכשיטים מיוחדים לאישה

תכשיטים יכולים להיות המתנה האולטימטיבית עבור אישה לרגל מאורע כלשהו, יום הולדת, יום נישואין או מתנה לחג. לרוב הנשים יש כמה זוגות נעליים, כמה זוגות

קראו עוד »