חיפוש

4 טיפים לבחירת עו"ד גירושין שילחם עבורך

 מלבד המורכבות הנפשית הרבה שנלווית לכל הליך גירושין באשר הוא, חשוב לזכור שבסופו של דבר מדובר על הליך משפטי וצריך להתכונן אליו בצורה הנדרשת. לכל הליך משפטי אתם יודעים איך אתם נכנסים, אולם אף אחד לא יכול להבטיח לכם כיצד תצאו ממנו. כדי למנוע מצב שבו הטענות שלכם נדחות בצורה מוחלטת, חשוב לבחור עורך דין מנוסה לענייני גירושין.

 

למה חשוב לבחור עורך דין גירושין

עוד לפני שנדבר על הטיפים לבחירה שלו, חשוב להבין את תפקידו של עורך דין גירושין. הליך גירושין הוא הליך מורכב לא רק מבחינה משפטית אלא גם מבחינה רגשית. פעמים רבות הצד השני מונע מנקמנות שעלולה לפגוע בכם. היחיד שיוכל להגן עליכם הוא עורך הדין שיסביר לבית המשפט מדוע הצד אתכם. עו"ד גירושין ומשפחה אביב הראל יעזור לכם להבין איך לבחור עורך דין לגירושין.

 

ניסיון

הטיפ הזה הוא הטיפ הראשון ולא סתם. עוד לפני כל השיקולים האחרים, הדבר הכי חשוב בעורך דין לענייני גירושין הוא הניסיון של עורך הדין. תיקי גירושין הם תיקים סבוכים מבחינה משפטית, והידע המשפטי היבש לא תמיד מספיק בהם. עורך הדין צריך להכיר תיקי עבר, תקדימים משפטיים ועוד שלל ניואנסים שיעזרו לו להוביל למצב שבו התיק מוכרע לטובת הצד שלכם.

 

תיקי עבר

בהמשך לטיפ הקודם, ההמלצה שלנו היא גם לבדוק תיקי עבר של עורך הדין. שימו לב להצלחות של עורך הדין, מה השיטות בהן הוא השתמש והאם פרופיל הלקוחות שהוא מייצג מתאים גם לכם. אם אין לכם ידע בעניינים משפטיים בדיקה של תיקי עבר עשויה להיות לא יעילה, אולם במידה ואתם מצליחים לעשות אותה זה יוכל לעזור לכם למצוא עורך דין מנוסה.

 

חיבור רגשי לעורך הדין

כאמור, הליך גירושין הוא לא רק הליך משפטי. מדובר על הליך בעל משמעות רגשית עמוקה, ועורך הדין הוא זה שצריך לתמוך בכם לאורך כל הקשיים שצפויים במהלך הגירושין. נסו לבחור בעורך דין שאתם מרגישים שיכול גם לתמוך בכם ולא רק להיות זה שמייצג אתכם בפני בית המשפט.

 

תקציב

הנתון האחרון הוא נתון חשוב, אולם השארנו אותו לסוף כי אסור שהוא זה שיקבע לכם איזה עורך דין לקחת. עורך דין לענייני גירושין הוא לא דבר זול ולכן חשוב לבחור בעורך דין שאתם יכולים לעמוד בהוצאות התשלום על השירות שלו. עם זאת, אל תתנו למחיר להיות שיקול מרכזי מידי בהחלטה שלכם לאור העובדה שאתם עלולים למצוא את עצמכם עם עורך דין לא מספיק טוב.

 

לסיכום

הדרך היחידה שלכם לצאת מהליך גירושין עם הכרעות משפטיות לטובת הצד שלכם היא להיות מלווים בעורך דין מנוסה. כדי לבחור עורך דין כזה עליכם לוודא שיש לו ניסיון, שהוא תומך בכם מבחינה רגשית ושהתקציב שלכם מתאים לו.

לְהִתְגַרֵשׁ

אולי תאהבו גם את

תאונות דרכים
מהו הגורם מספר 1 לתאונות הדרכים

תאונות דרכים הן נפוצות מאוד בכבישים שלנו, וגורמות לתוצאות פיזיות, רגשיות וכלכליות עצומות עבור המעורבים. על מנת לטפל בהן ביעילות ולהפחית את הסיכונים הכרוכים בתאונות

קראו עוד »