חיפוש

4 טיפים למטבח מושלם בהתאמה אישית!

עיצוב של מטבח בהתאמה אישית מצריך היכרות עם טיפים חשובים שיובילו לבחירה נכונה מבחינת עיצוב ונוחות. מדריך זה ירכז בפניכם את 4 הטיפים שיאפשרו לשלב בין השניים. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתוכלו לעצב את המטבח המושלם עבורכם במינימום מאמץ.

 

טיפ מספר 1: תחשבו מה חסר לכם במטבח הקודם

זה אולי ישמע לכם מוזר, אבל נבקש מכם לכתוב על דף את כל הדברים שהיו חסרים לכם במטבח הקודם. נסביר למשל שאנחנו שמנו לב שבמטבח הקודם לא היה מספיק מקום על השיש. בנוסף לכך, הארונות היו קטנים ולא נשלפים, כך שהיה קשה להתנהל בו. לאחר שתערכו את הרשימה, תוכלו לשמור אותה בצד ולהסתייע בה בשלב מתקדם יותר (נעסוק בו בטיפ הרביעי שיוצג בהמשך).

טיפ מספר 1_ תחשבו מה חסר לכם במטבח הקודם

טיפ מספר 2: תרכזו את הארונות הגבוהים באזור אחד

הטיפ הנוכחי לא מדובר מספיק בקרב המתעניינים ברכישת מטבחים בהתאמה אישית מסיבה שאינה ברורה לנו. המומחים טוענים שמדובר בחוסר מודעות לנושא זה ואנחנו החלטנו לשנות המצב. לכן, נמליץ לכם לרכז תחילה את כל הארונות הגבוהים במקום אחד. שכן, ריכוז זה מביא לתחושת אוורור במטבח.

מדובר בארונות שתאחסנו בהם מוצרי מזון, מוצרי חשמל ועוד. לאחר שתבחרו במיקום המדויק לארונות אלה, תצטרכו לבדוק את הגובה שלהם. ההמלצה שלנו היא להעמיד אותם בגובה שמתאים לבני הבית. שכן, כך תחסכו לעצמכם חיפושים אחר כיסא זמין או סולם שיאפשר להוציא את הפריטים הכבדים שיונחו בארונות.

 

טיפ מספר 3: תוסיפו אי

מי שרוצים לעצב מטבח מושלם, חייבים להוסיף לו אי מכמה סיבות:

  1. מהווה פתרון אחסון מושלם
  2. מגדיל את שטח העבודה במטבח
  3. מעניק מראה יוקרתי לכל מטבח
  4. נוח לישיבה (במידה ומוסיפים כיסאות בר)

 

טיפ מספר 4: תפנו לקבלת ייעוץ מצד מומחים בתחום המטבחים

מי מכם שקראו את המדריך בעיון, וודאי שמו לב שבפסקה זו צפויה להגיע המלצה חשובה. נסביר שמדובר בפנייה למומחים בתחום המטבחים. שכן, אלה יוכלו לקחת לידיהם את הרשימה שהכנתם קודם לכן. זו תשמש אותם כדי להתאים לכם את המטבח המושלם.

הרי לכל אחד יש צרכים משלו, ואלה שמגיעים לקבלת ייעוץ שכזה ללא רשימה מסודרת שכזו, עשויים לגלות שהם יקבלו בסופו של דבר מטבח סטנדרטי, שהוא לא רק משעמם מבחינה עיצובית, אלא לא מותאם לצרכים שלהם. אתם לעומת זאת, תוכלו להיות בטוחים בכך שתקבלו את המטבח הטוב ביותר עבורכם מכל הבחינות.

 

השורה התחתונה – צאו לבחור את המטבח המושלם עבורכם!

עד כאן 4 הטיפים שיאפשרו לכל אחד מכם לעצב את המטבח מושלם בהתאמה אישית. בשלב זה אתם מכירים בכל המידע, כך שנותר לכם רק ליישם אותו ולגלות את העיצוב הסופי שיענה על הצרכים שלכם מכל כיוון.

השורה התחתונה – צאו לבחור את המטבח המושלם עבורכם!

אולי תאהבו גם את

כמה עולה להחליף שיש למטבח
כמה עולה להחליף שיש למטבח?

משטח השיש במטבח הוא אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר בנוחות של המטבח שלכם ובעיצוב שלו. לעיתים אנשים נמנעים מהחלפת השיש כי הם בטוחים שזה דורש שיפוץ

קראו עוד »
מִטְבָּח
4 טיפים לעיצוב המטבח

עיצוב המטבח הוא אחד החלקים החשובים ביותר בעיצוב הבית. המטבח תופס מקום של כבוד בכל בית, ובדרך כלל הוא אזור גלוי יחסית, כך שחשוב להשקיע

קראו עוד »