חיפוש

4 מתנות מגניבות ויצירתיות לילדים

המשימה הקשה ביותר שאדם יכול לקבל על עצמו היא בחירת מתנה מגניבה ויצירתית לילד. אנו מציבים את עובדה זו בתחילת המדריך, משום שיש לנו היכרות מעמיקה עמה. שכן, לפני כמה חודשים התבקשנו למצוא מתנה שכזו לבן של השכנים שחגג יום הולדת וגילינו שאין לנו מושג מאיפה להתחיל. שיחות שערכנו עם מומחים בתחום אפשרו לנו לחזור עם שורה ארוכה של מתנות מומלצות. הישארו כאן ותקבלו על מגש של כסף את 4 המתנות הכי מגניבות ויצירתיות שיאפשרו לכם לבחור נכון. 

 

מטבח צעצוע

הידעתם? בכל גן ילדים יש פינת מטבח שמאפשרת לילדים והילדות להכין מאכלים שונים באמצעות משחק סוציו דרמטי. גננות מדווחות שזו הפינה הנחשקת ביותר בגן. כך שבעצם, הילדים רבים מי ישחק בה בעת ההגעה אל הגן בשעות הבוקר. אם אתם רוצים להעניק מתנה מגניבה ויצירתית, כדאי שתאפשרו לילד או הילדה לשחק במטבח צעצוע גם בבית.

זו ההזדמנות לספר שיש כיור צעצוע מתקדם שלא ניתן למצוא בגני ילדים. הכיור מתחבר למקור מים, כך שהילד יכול לשטוף את כלי הצעצוע או הפירות מפלסטיק שנמצאים בפינת המשחקים.

מטבח צעצוע

סידור כדורים במבחנה

בחרנו להציג בפניכם משחק שילדים ומבוגרים אוהבים לשחק בו כאחד. מדובר במשחק קופסא שמגיע עם הפריטים הבאים:

  • פונפונים בשלל צבעים
  • מבחנות פלסטיק
  • פינצטה גדולה מפלסטיק
  • כרטיסיות הדגמה

השימוש במשחק זה מצריך בחירה של כרטיסיית הדגמה והנחת הפונפונים בהתאם לתמונה שמופיעה בה. מי מכם שרוצים להעניק משחק עם ערך מוסף, וודאי ישמחו לשמוע שזה מאפשר לפתח מיומנויות מוטוריות, קוגניטיביות וחושיות. ראוי לציין שמדובר במשחק ייחודי שלא נמצא בכל חנות. בירור שערכנו בנושא הוביל אותנו לאתר ילדודס שמספק את המשחק הזה ומשחקים מגניבים ויצירתיים אחרים שכל ילד ישמח לקבל.

 

סט מכוניות

ראיתם פעם חדר ילדים שלא היו בו מכוניות צעצוע? סביר להניח שהנדתם את הראש לשלילה כתגובה. שכן, זה ידוע שילדים אוהבים לשחק במכוניות בגדלים וצבעים שונים. אם תרצו לבחור במתנה מקורית במיוחד, תוכלו להעניק לילדים את הסט האהוב ולהוסיף גם כביש מסיליקון, עצים מפלסטיק ושאר אביזרים שיאפשרו לכם להרחיב את הדמיון בעת המשחק במכוניות.

סט מכוניות

מגדל מסתובב

אל תתנו לשם הפשוט של המשחק להטעות אתכם. מדובר בצעצוע גאוני שמתאים לתינוקות, ילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד. אם טרם נחשפתם אליו, נספר כי הוא כולל עמוד עם ספירלה שעליו מניחים חלקים צבעוניים שמסתובבים עד ההגעה אל הבסיס. ניתן לשחק בו באופן חופשי ולבחור בכל פעם הצבה אחרת של החלקים.

 

לסיכום

מי היה מאמין שאפשר לבחור מתנות מגניבות ויצירתיות לילדים מבלי לשבור את הראש? עכשיו, אתם מכירים את 4 המתנות הטובות ביותר שיאפשרו לבחור נכון, כך שנותר לכם רק לבצע את הרכישה ולחכות לקריאות השמחה שיישמעו מצד מקבלי המתנה.

מתנות לילדים

אולי תאהבו גם את