חיפוש

5 דרכים להגן על מסך הטלפון שלכם

בשנים האחרונות, המכשיר הסלולרי התחיל לתפוס יותר ויותר מקום. בעולם המודרני, לכל אחד יש טלפון. רובנו מתעסקים בו שעות ארוכות שזה יהיה כדי לדבר בטלפון, בוואטסאפ או פשוט לגלול באינסטגרם. כאשר אנחנו נמצאים בלי טלפון או כאשר הוא נשבר, הכל נהיה לנו מאתגר ומתסכל. שלא נדבר על המצב הכי מתסכל שהוא – כאשר המסך נשבר. לכן, החלטנו לדבר איתכם היום על 5 דרכים שיעזרו לכם כדי להגן על מסך הטלפון שלכם!

 

1. קודם כל, מגן מסך

מגן מסך הוא הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו. הוא יגן על מסך הטלפון שלכם במקרים של חיכוכים ונפילות. פשוט מאוד להדביק אותו למסך הטלפון. אין צורך ללכת לבן אדם בשביל לעשות את זה. אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם עם הסבלנות הנדרשת. במקרה והמסך שלכם בכל זאת נשבר ואתם רוצים לתקן אותו, דיירקט פיקס יהיה המקום בשבילכם!

מגן מסך

 

2. שרשרת לטלפון

טרנד חדש יחסית הוא שרשרת לטלפון. בצורה הזאת, המכשיר הסלולרי שלכם יהיה תלוי על הצוואר שלכם. כך תשמרו עליו מפני נפילות ובנוסף, אתם תמיד תדעו איפה הוא נמצא ולא תפחדו לאבד אותו. שרשרת לטלפון יכולה להוות גם פריט אופנה. אפשר לבחור את הצבע, את הסגנון ואפילו את האורך. מתאים לגברים ונשים כאחד!

 

3. כיסוי איכותי לטלפון

מגן איכותי לטלפון הוא גם פריט שחשוב שיהיה לכם אם אתם רוצים לשמור על המסך שלכם. יש לכם כמה אופציות. לדוגמה, אתם יכולים לבחור בסוג כיסוי שהוא כיסוי ארנק. הוא בעצם יגן גם על המסך שלכם וכך, במקרה של נפילה הוא יגן עליו טוב יותר. אם אתם בוחרים במגן רגיל, תבדקו מהו החומר שממנו הוא עשוי. צריך שהחומר יהיה איכותי וטוב באמת.

כיסוי טלפון איכותי

 

4. אחסון הטלפון

דרך נוספת כדי להגן על מסך הטלפון שלכם הוא לבחור איפה אתם מאחסנים אותו. תבדקו שהוא נמצא רחוק מילדים קטנים. ואם אתם נותנים להם את הטלפון, תשגיחו עליהם שהם לא זורקים אותו. בנוסף, תבדקו שכאשר אתם מניחים את הטלפון שלכם, אתם מניחים אותו על משטח שטוח ורחוק מהקצה. כך תמנעו מנפילות.

 

5. מגנט איכותי לטלפון

רובנו משתמשים בוויז כאשר אנחנו נמצאים בנהיגה. אם יש לכם מחזיק טלפון מגנטי לרכב, חשוב שתקנו מגנט איכותי. דבר מאוד חשוב מפני שאם המגנט לא טוב, הטלפון שלכם עלול ליפול אחרי כל במפר שתעברו – מה שעם הזמן שובר את מסך הטלפון. גם אם הוא לא נשבר על הפעם הראשונה, זה יקרה במוקדם או במאוחר. לכן, לקנות מגנט איכותי הוא קריטי לכל הנהגים שנמצאים בינינו.

 

לסיכום

לכולנו יש מכשיר סלולרי. אנחנו צריכים אותו בשביל העבודה, כדי לתקשר עם חברים, עם משפחה וכו'… טלפון הוא לא דבר זול ולכן, צריך לשמור עליו בצורה הטובה ביותר. כדי להגן על מסך הטלפון תוכלו להדביק עליו מגן מסך, לקנות שרשרת לטלפון, לשים כיסוי איכותי, לאחסן אותו במקום בטוח וגם לקנות מגנט טוב לנסיעות שלכם. 5 הדרכים הללו יעזרו לכם לשמור על הטלפון לאורך זמן!

מחזיק טלפון מגנטי

אולי תאהבו גם את