חיפוש

5 דרכים לקשט לוקר

לאחרונה אנו עדים לתופעה נרחבת שגורמת למשתמשי לוקרים רבים, לקשט את תא הלוקר שלהם בדרך יצירתית. יצאנו לבדוק מהי הסיבה שהובילה לתופעה זו והבנו שכך מתאפשר לכל אחד לזהות את התא שלו בקלות ממרחק. החלטנו שלא להישאר אדישים לתופעה זו. לכן, ריכזנו את 5 הדרכים המקוריות ביותר שיאפשרו לכל אחד לצאת עם לוקר מקושט. הישארו כאן ותוכלו להכיר בהן מקרוב.

 

הדרך הראשונה: תדביקו טפט

אם אתם רוצים להשקיע בעיצוב הלוקר ויש לכם זמן פנוי, תצטרכו לגשת לחנות טפטים מקצועית ולבחור טפט צבעוני במיוחד (שתוכלו לזהות ממרחק). נמליץ להקדיש זמן ומחשבה לטפט הנבחר, משום שזה צריך להיות קשור לאופי שלכם באופן מסוים. שכן, אתם תוכלו לזהות את הטפט באופן מידי, במידה ויהיה לכם קשר מעמיק עם האיור או ההדפס שיופיע על גביו.

לקשט ארונית

הדרך השנייה: תתלו חוט בצבע האהוב עליכם

שמנו לב שיש מקומות ציבוריים שתלוי בהם שלט אזהרה מעל הלוקים של חברת מנל, במטרה למנוע הדבקה של מדבקות וטפטים על גבי הלוקר. נמליץ לבחור בדרך זו אם הגעתם לבריכה, מכון כושר או כל מקום אחר שיש בו את השלט הזה לצד הלוקרים. שכן, מדובר בלוקרים איכותיים במיוחד, כך שצריך לשמור על טיבם. תוכלו פשוט לתלות חוט צבעוני במצב שכזה. כך יתאפשר לכם לזהות את הלוקר ממרחק.

 

הדרך השלישית: תוסיפו דף עם שם

זוכרים את ימי התיכון העליזים? אז היינו נוהגים להדביק מדבקה עם השם שלנו על גבי הלוקר, פשוט כי אז לא היה צריך יותר מזה. אם אתם רוצים לקשט את הלוקר באופן קליל, תוכלו להדפיס את שמכם על גבי דף 4A ולקשט אותו, ממש כמו שהיה נהוג לעשות בוועדת קישוט, אי שם בכיתה ח2.

 

הדרך הרביעית: תתלו בובה אהובה

יש לא מעט אנשים בוגרים שמסתובבים עם בובה קטנה שאהובה עליהם במיוחד. ראינו לא מעט חובבי הלו קיטי, פאוור ריינג'רס ומיסטר בין. הדרך הזו מתאימה למי מכם שיש להם דמות מסוימת שהם מעריצים במיוחד. שכן, אלה יכולים לרכוש בובה של דמות זו ולתלות אותה על גבי הלוקר.

 

הדרך החמישית: תוסיפו סטיקר

לכל אחד מאתנו יש ערימה של סטיקרים ש"שוכבים" במגירה. אנחנו בטח לא צריכים לספר לכם שכל ערימה שכזו משדרת הרבה על האופי של האדם שהחזיק אותה לאורך זמן. לכן, נמליץ לעשות בה שימוש ולהדביק את הסטיקרים על גבי הלוקר. כך תוכלו לסקרן את העוברים והשבים וגם ליהנות מלוקר מיוחד במינו.

 

מילים אחרונות לסיום

בשלב זה אתם יכולים להיות בטוחים שלא תצטרכו לשבור את הראש, כדי לעצב את הלוקר האישי שברשותכם. שכן, כעת, יש בידיכם 5 דרכים מקוריות שיאפשרו לבטא את עצמכם ולמצוא את הלוקר במינימום מאמץ.

תָא

אולי תאהבו גם את

נר
כמה זמן דולק נר?

נרות הם חלק בלתי נפרד מחגיגות ואירועים. בין אם מדליקים אותם על עוגת יום הולדת, בטקס דתי, או פשוט כקישוט בבית – נרות מספקים אור

קראו עוד »
4 רעיונות לעילוי נשמת
4 רעיונות לעילוי נשמת

על פי המסורת היהודית, החיים כפי שאנחנו מכירים אותם אינם מסתיימים ברגע הפטירה, כאשר הנשמה של הנפטר ממשיכה להתקיים בעולם הבא. בכדי להשפיע ולהיטיב עם

קראו עוד »
חנויות ספרים
האם חנויות ספרים ישארו בעתיד?

המדיות הדיגיטליות שואבות אותנו וגורמות לנו להתמכר אליהן. שכן, רבים צורכים היום חדשות, תרבות ורכילות דרך האינטרנט. עובדה זו הובילה אותנו לתהות לגבי קיומן של

קראו עוד »
כמה בממוצע עולה לאבזר מעבדה
כמה בממוצע עולה לאבזר מעבדה?

למעבדות תפקיד מכריע במחקר, בדיקות וניתוחים מדעיים בתעשיות שונות. על מנת להבטיח תוצאות מדויקות ואמינות, אנשי מקצוע מסתמכים על מגוון רחב של אביזרים וציוד מעבדה. 

קראו עוד »