חיפוש

6 המצבים שביטוח נסיעות לחו"ל מכסה

כאשר אתם טסים למדינה זרה, יש לא מעט הכנות שצריך לעשות, ביניהן כמובן הדאגה לביטוח נסיעות לחו״ל, אשר יעמוד לצידכם במצבים רבים. רבים מאיתנו רוכשים את הביטוח הבסיסי המוצע לנו מחברות הביטוח מבלי ממש להתעמק או לברר יותר מידי, אך האמת היא שיש חשיבות רבה להתאמת הביטוח שנעשה לאופי הנסיעה, ובכלל לדעת מה נכלל בביטוח שאנו עושים יעזור מאוד במצב בו באמת נצטרך להשתמש בו. הינה כמה מהמצבים שביטוח נסיעות לחו״ל מכסה ומידע בנודע לאפשרויות שיש לנו בעת רכישת הביטוח.

 

הכנה מראש

לצערנו הרב כל חופשה או טיול עלולים להפוך למצב מסורבל או קשה מאוד, לכן חשוב מאוד לדאוג לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, כדי שבתוך הבלגן לפחות יהיה את העוגן הכלכלי, משהו שיגן עליכם מפני הוצאות גבוהות שלא לצורך. גם אם לא נרצה לחשוב על זה, הסכנה קיימת, אין לדעת אם נחלה או ניפצע בזמן השהות שלנו במדינה זרה ולכן חשוב להתכונן לכך מראש בצורה אחראית ולעשות את הביטוח שיכסה עלויות רבות במצבים שונים.

 

טיפולים רפואיים

אחד הדברים הבסיסיים ביותר עבורם חשוב לעשות את הביטוח נסיעות לחו״ל, זה בכדי לקבל כיסוי על טיפולים רפואיים. יש לא מעט אנשים שמוצאים את עצמם נפצעים, או חולים בזמן הטיול שלהם וזה מצריך קבלת סיוע רפואי, תרופות וכדומה. פוליסה מהסוג הזה תוכל לכסות את ההוצאות על כל הדברים האלו כולל טיסות חירום, צוותי חילוץ, אשפוזים ועוד.

 

מצב רפואי קודם

הרבה אנשים יוצאים לנסיעה שלהם כשכבר יש להם מצב רפואי קודם, היריון, מחלה כלשהי, מצב בריאותי כזה או אחר, שעלול במידה מסוימת להפוך אותם פגיעים. לכן, הביטוח עוזר גם במקרים כאלו על מנת להעניק את הטיפול והסיוע הרפואי הנדרש, במידה והמצב מחמיר או קורה משהו בהקשרו, הביטוח מכסה הרבה דברים שעלולים להצטרך בדרך.

 

קיצור טיסה

במידה וקורה משהו בזמן הנסיעה, אחד הדברים שאנו עלולים להצטרך זו טיסה מוקדמת חזרה לארץ. עקב בעיות רפואיות או מצבים קיצוניים שונים, אנו עלולים למצוא את עצמנו במצב הזה, ולכן ביטוחי נסיעות רבים מאפשרים גם את הכיסוי למצב זה וקבלת החזרי כספי על רכישת הטיסה המוקדמת והתנהלות כללית נלווית בעת הצורך.

 

ביטוח כבודה

כחלק מההרחבות של ביטוחים נסיעות לחול, נכנסים גם דברים רבים, בין היתר ביטוח כבודה למצב בו נאבדים או נגנבים הדברים שלנו. במידה והמזוודה שלכם נעלמת, או נגנבו לכם פריטים מסוימים ברחוב וכדומה, הביטוח יכול לפצות על הנזק בפיצויים כספיים בהתאם לפריטים המדוברים והיקף הביטוח שרכשתם.

 

ביטוח על הדרכון

אחד מהדברים החשובים ביותר שאנו שומרים עליהם בזמן הנסיעה, זה כמובן הדרכון והכסף המזומן שהבאנו איתנו. ביטוח נסיעות במקרים רחבים כולל בתוכו הנפקת דרכון חלופי דרך חברת הביטוח וכסף מזומן בסיסי להמשך הנסיעה.

 

ספורט אתגרי

במידה ואתם מתכננים טיול של חוויות אתגריות, ספורט אתגרי וכדומה, מומלץ וניתן להוסיף לביטוח הנסיעות שלכם גם את ההביט הזה. וגם תהיו מכוסים במידה ויקרו דברים במהלך הפעילויות הללו, כמו פציעות קשות, חילוץ מסובך, העברה אווירית, טיסה חזרה לארץ ועוד.

 

לסיכום

ביטוח נסיעות מכסה הרבה דברים בראשיתו, אך לכל נסיעה אופי משלה וחשוב לבחון את האפשרויות להרחבה בכדי להתאים את הביטוח למסע שלכם, כדי שתהיו בטוחים בכל היבט אפשרי עד כמה שניתן.

ביטוח נסיעות לחו"ל

אולי תאהבו גם את

הבנת החרגות ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות הוא מרכיב חיוני בכל טיול, המעניק הגנה כלכלית ושקט נפשי במקרה של נסיבות בלתי צפויות. עם זאת, חשוב להבין את ההחרגות בפוליסות ביטוח

קראו עוד »
ביטוח בריאות – אל תוותרו עליו!

ככל שעוברות השנים זה נהיה יותר ויותר ברור: אנחנו לא נישאר צעירים לנצח. אומנם נוכל לעשות ניתוחים פלסטיים שונים ואף נוכל להשתדל לשמור על בריאותנו, אך מה אנחנו יודעים על מה שיקרה מחר

קראו עוד »