חיפוש

STINGTV – שירות חדשני, יעיל וזול

מאז נכנס לשימוש STINGTV משנה לחלוטין את כללי המשחק ומאפשר לקבל חווית צפייה חדשנית ומותאמת אישית, במחיר זול בהרבה מהמקובל בשוק.

שינויים בשוק הטלוויזיה

בשנים האחרונות אנו עדים למהפכה של ממש בשוק הטלוויזיה אשר משנה את פניו ללא הכר. כניסתן של ענקיות תקשורת כמו נטפליקס, כמו גם סלקום TV פרטנר TV הפכו את חווית הצפייה בטלוויזיה לשונה מכל מה שהכרנו. לשוק הזה מצטרפת כעת גם YES אשר משווקת שירות חדשני יעיל וזול בשם STINGTV בעלות חודשית סמלית ביותר, ומדובר בלא פחות ממהפכה. מדובר למעשה בהמשך למהפכה האינטרנטית ששינתה לחלוטין את הרגלי הצפייה וכעת באמצעות STINGTV ניתן לצפות בתכנים אשר מותאמים אישית לצרכים, זאת באמצעות צפייה על תשתית אינטרנטית במהירות מינימלית של 40 מגה ביט, על אף כי צרכנים אשר התנסו בשירות דיווחו כי גם עם תשתית של 20 המערכת פועלת כשורה.

STINGTV – קדמה טכנולוגית מהראשונה במעלה

בשונה מספקיות התוכן האחרות השירות של STINGTV הוא שירות קל, ומאוד מהיר. אם בעבר התרגלנו לשירות מסורבל אשר כלל פנייה לנציג שירות לקוחות ואז המתנה ארוכה למתקין אשר יגיע הביתה, STINGTV משנה את כללי המשחק ומאפשרת בהרשמה מהירה באמצעות האתר להכניס את הפרטים ולקבל עד הבית את המכשיר, זאת תוך פחות מ 24 שעות בדרך כלל. הערכה אשר מקבל הצרכן כוללת את הממיר, שלט, כבל רשת, כבל HDMI וספק כח, כך שאין צורך לרכוש אביזרים נוספים וזאת על מנת לייעל את התהליך באופן המהיר והטוב ביותר. מדובר בבשורה צרכנית של ממש גם עבור צרכנים אשר אין להם ידע טכני, זאת משום שבמעמד קבלת הממיר מצורף דף הסבר מפורט המפרט בדיוק את הצעדים שיש לעשות, ומדיווחים של צרכנים אשר התנסו במוצר עולה כי מדובר בהתקנה מאוד מהירה אשר לא נדרש לה ידע טכני.

 

תוכן מותאם אישי

הבשורה הגדולה של STINGTV בניגוד למתחרות שלה טמון בתוכן. בשונה משאר השירותים, השירות של STINGTV הוא ע"פ חבילות אשר מותאמות באופן אישי כמו גם לשלם את המחיר שהוא רוצה לשלם בכל חודש. התוכן המוצע הינו ערוצי הסרטים yes1, yes2, yes4 ו yes5 וכן את ערוצי הסדרות yes drama, yes action, yes comedy ו-yes דוקו והשידור בערוצים אלה תואם בדיוק את המשודר בשירותי הלוויין ובאיכות HD  בנוסף, ישנם את ערוצי הילדים הופ, זום, ג'וניור, ניקלודיאון, בייבי, בנוסף, ניתן למצוא את כל ערוצי המדע והספורט כמו גם ערוצי בידור וסרטים. שירות STINGTV מציע למנויים שלו לקבל VOD עשיר בתוכן עם מעל ל 1,000 סרטים וסדרות אשר משודרות במקביל לשידור שלהן בארה"ב. לסיכום, מדובר בשירות אשר נותן אלטרנטיבה חסרת תקדים, הן מבחינת המחיר והן מבחינת התוכן.

למידע נוסף: https://www.zorro.press/sting-tv

 

אולי תאהבו גם את