חיפוש

האם כדאי לתקן את האייפון לבד או חברה לתיקון טלפונים עד הבית?

המדובר בשאלה אשר מעסיקה לא מעט אנשים אשר מכשיר הסלולר האישי שלהם התחיל לעשות בעיות וכעת הם מתלבטים מה יהיה לכם הכי כדאי, הכי משתלם והכי נכון.

על מנת לענות היטב על השאלה האם כדאי לתקן את האייפון לבד או חברה לתיקון טלפונים עד הבית עלינו לסקור ראשית כמה פרמטרים חשובים.

 

מכשיר האייפון

כולנו מכירים את מכשירי האייפון האהובים שהפכו להיות הבחירה המועדפת בקרב האוכלוסייה או בקרב כל מי שמעוניין לרכוש מכשיר סלולר איכותי, אמין ובעל פונקציות ותוכנות מהמתקדמות ביותר בעולם. מכשירי האייפון בעלי מגוון נרחב של פונקציות ויתרונות שלא סתם הופכים אותו לבחירה הנכונה והחכמה ביותר בקרב אנשים רבים.

כך למשל, מכשירי האייפון מתהדרים במצלמות איכותיות אשר הופכות כל תמונה למקצועית ביותר, מערכת שמע אדירה שמאפשרת הנאה מצלילים, מהירות גלישה, מכשיר מעוצב ומסוגנן להפליא אשר מגיע במגוון צבעים ובעלי אחיזה נוחה.

לאור כל היתרונות הרבים של מכשירי האייפון הרי שהעלות שלהם בהתאם ונחשבים הם למכשירי הסלולר היותר יקרים בשוק. משכך, כל תקלה, בעיה או נפילה של המכשיר שוברת את הלב ויוצרת חשש ממשי כי כל הכסף שהשקנו במכשיר "הולך לפח" ועלינו לרכוש מכשיר חדש.

אייפון

 

אילו בעיות יש באייפון ומתי צריך לתקן את האייפון שלנו?

למכשיר האייפון יש מגוון תקלות החל משבירת מסך, סדקים במכשיר, בעיה בכפתור הבית או ביתר כפתורי הווליום ואם אין לכם ביטוח אייפון שזה בדיוק כמו ביטוח בריאות אתם צריכים לתקן אותו במיידי וזה יעלה לכם כמה שקלים.

מצלמה קדמית או אחורית שלא מתפקדת, בעיות בהטענת המכשיר, מסך מרצד ומחליף צבעים ללא סיבה נראית לעין, בעיות בשמע של המכשיר, אי קליטת המגע על המסך, בעיה בהוצאת שיחות או קבלת שיחות והודעות ועוד תקלות רבות אשר משתנות בין מכשירי האייפון השונים.

רבים מאמינים כי באפשרותם לתקן את האייפון לבד ללא כל עזרה או תמיכה על מעבדות תיקון מתוך אמונה כי הם בעלי הידע הדרוש לאיתור התקלה וביצוע התיקון.

אמנם חלק מהאנשים אכן מוכשרים אך מרבית האנשים אינם בעלי הידע הדרוש על מנת לאתר את מקור הבעיה שבאייפון ולהתאים טיפול ותיקון ייעודי וייחודי. יתרה מכך, במצבים כאלה בהם אנשים מנסים לתקן את האייפון לבד הם למעשה מחמירים את התקלה או הבעיה ובמקום לשפר ולתקן הם עלולים להרוס עוד יותר את האייפון. אז לא חבל?

אמנם חברות הסלולר מציעות אחריות או תיקון אך לרוב מחירי התיקון באותן החברות יהיו יקרים פי כמה וכמה  ממה שתשלמו במעבדות התיקון ובפרט אצל חברה לתיקון טלפונים עד הבית.

 

מהי בכלל חברה לתיקון טלפונים עד הבית והאם היא משתמשת בשירותי חברת משלוחים?

מדובר בחברה המציעה שירותי תיקון אייפון וטלפונים סלולריים בשירות אישי עד לבית הלקוח. אותה חברה משתמשת בשירותי חברת משלוחים רצינית ומקצועית אשר מגיעה עד אליך ובעזרת שליח וטכנאי מתקנות את הפלאפון במקום.

מדובר ביתרון משמעותי שכן תחשבו כמה פעמים דחיתם את הקץ ונמנעתם מלגשת לשירותי התיקון ולהמתין שעות רבות בתור וחששתם רק מהמחשבה כי תצטרכו להשאיר את מכשיר הסלולר היקר שלכם לתיקון שעלול להימשך מספר ימים ובינתיים להיתקע ללא מכשיר טלפון ובמקרה היותר טוב לקבל טלפון חלופי ישן שלא מועיל בכלל.

עם חברה לתיקון טלפונים עד הבית לא תצטרכו עוד לחכות עד שהמכשיר ייהרס לגמרי ולא תצטרכו לבזבז שעות רבות בנסיעה או לעמוד בתור אלא בשיחה אחת פשוטה תוכלו להזמין את שירותי החברה ישירות לביתכם וליהנות משירות מקצועי, איכותי ואמין שיחזיר לכם את הטלפון לחיים.

עם חברת לתיקון טלפונים עד הבית תוכלו לנצל את זמנכם לאפיקים יותר מועילים ולהיות בטוחים שאתם מטופלים בידיים טובות.

אז בפעם הבא שהאייפון מתקלקל אתם יודעים לאן להתקשר.

לפרטים נוספים: https://dealdelivery.co.il

אולי תאהבו גם את